KONST / Litografier / Färglitografi 12101283
nr 1210 1283
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), Skog. Signerad, numrerad 14/310. Motivet: 63x45 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
300 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:11:58